شرایط و مقررات سایت (ویژه مشتریان عزیزمان)

کلیه قوانین و مقررات سایت ما در بخش زیر نوشته شده است :
بند1:در هنگام نوشتن آدرس خود بسیار دقت کنید گزارشات بر مبنای آدرس اشتباه به عهده خود کاربر است+جنس فروخته شده پس گرفته نمی شود.
بند2:دکه مارکت 25.000 تومان هزینه ی پست که بابت حمل و نقل از شما دریافت میکند، صرفا بابت بسته بندی و ارسال کالا طی مراحل مختلف است که بر روی شفارش شما محاسبه می شود جهت ارسال جنس با پست پیشتاز.
بند3:ممکن است سفارشات در صورت زیاد بودن اقلام طی چند مرحله برای شما ارسال شود و این به این دلیل است که مراکز پستی مرسوله های زیاد را طی یک مرحله پست نمیکنند بنابر این اگر جنس شما با یک بار ارسال امکان پذیر بود و بسیار زیاد نبود اقلام شما با همان هزینه 1 بار دریافت شده پست ارسال میشه اما اگر برای مثال شما از یک قهوه 15 تا سفارش دادید این بسته با دو کارتن بسته بندی شده و مبلغ 25 تومن برای یک کارتن و 25 تومن دیگه کارتن بعدی از ما اداره پست دریافت میکند بنابر این اگر به این صورت شود دکه مارکت برای شما صورت حساب دومی جهت دریافت هزینه ی پست دوم باز میکند و از طریق تماس با شما هماهنگی را انجام میدهد تمامی اجناس بیمه هستند و با تضمین ارسال می شوند.

بند 4: ارسال کالاهای سفارش داده شده در صورت رخ دادن حوادث قهری نظیر سیل , زلزله , حوادث طبیعی …. و عدم فعالیت شرکت پست مرکزی شهرستان بندرعباس و سایر شرکت های ارسال کالا بنا به هر دلیلی  از سر گیری ارسال تا بهبود شرایط و بازگشت به روال عادی انجام می شود 

بند5:به دلیل یکی بودن موجودی سایت و فروشگاه ممکن است در موجودی یا قیمت(بدلیل نوسانات) برخی از اجناس اشتباه شود که:
تبصره 1:در صورت مغایرت قیمت به صورت توافقی، یا مابه تفاوت پرداخت میگردد یا مبلغ محصول به کارت مشتری واریز میگردد(استرداد).
تبصره 2:در صورت مغایرت موجودی(مشتری جنسی خریده باشد اما موجودی آن جنس تمام شده باشد) مانند تبصره قبلی مبلغ آن جنس به کارت مشتری واریز میگردد.
تبصره 3:در صورت پیش آمدن هر یک از اتفاقات بالا مشتری حق لغو کل سفارش خود را ندارد و فقط جنس مشکل دار قابل لغو میباشد.

بند5:هنگام ورود به پنل کاربری رمز پیامک شده را در اختیار کسی قرار ندهید و مراقب باشید کسی از سیم کارت شما سو استفاده نکند
بند6:تمامی سفارشات حداکثر بین 2 الی 5 روز کاری ارسال می شود.
بند7:برای اطلاع از وضعیت سفارش خود می توانید از ناحیه کاربری بخش سفارشات روی دکمه ی نمایش سفارشتان کلیک کنید تا از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع شوید.
بند 8:برای آسانی پیگیری سفارشتان در وبسایت ما صفحه ی پیگیری سفارش لحاظ گردیده است.
نکته:تمامی این قوانین برای بالا رفتن کیفیت خدمات تیم دکه مارکت لحاظ شده اند و به صورت مداوم با شما در ارتباط  هستند در بخش تماس با ما تمامی سوالات مانند تایم پاسخ گویی شماره تماس و شبکه های مجازی سایت برای ارتباط با شما درج شده است.
دکه مارکت در خدمت شماست….
بند 9:تمامی محصولات دکه مارکت از امارات وارد میشود و اجناس اورجینال هستند و دارای بارکد جهت بررسی اصالت می باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی: